PIERWSZA OPCJA WSPÓŁPRACY

 

doraźna pomoc– usługę dedykujemy przede wszystkim Klientom o małym zapleczu informatycznym. Wynagrodzenie za usługę liczone jest od konkretnego zgłoszenia, zadania, przyjazdu serwisu. Podstawą naliczanej opłaty za usługę jest  czas wykonanej pracy oraz koszty ew. dojazdu. Przy wyborze doraźnej pomocy serwisowej minimalna stawka za godzinę pracy wynosi 80 zł netto.

 

DRUGA FORMA WSPÓŁPRACY

 

umowa serwisowa(ryczałt godzinowy) – jest to miesięczna opłata abonamentowa i wliczona w nią liczba godzin pracy, które nasi pracownicy przepracują miesięcznie dla Państwa wykonując niezbędne prace takie jak: konserwacje, kopie zapasowe danych, aktualizacje oprogramowania, itp. Dodatkowe godziny pracy liczone są odrębnie na podstawie ustalonej wcześniej stawki.

 

TRZECIA FORMA WSPÓŁPRACY

 

umowa serwisowa– jest to stała miesięczna opłata abonamentowa bez limitu przepracowanych godzin. Pełen pakiet usług z zakresu obsługi informatycznej obejmuje: pomoc telefoniczną, sprzęt zastępczy w cenie abonamentu itp.

 

Każda umowa zawierana z Klientem wyceniana jest indywidualnie w zależności od potrzeb i zakresu wykonywanych przez serwisanta czynności

………………………………………………………………………………………………………………………….

ZAPYTAJ NAS

captcha

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *